• Přeskoč na obsah
 • Přeskoč na levé menu
 • Přeskoč na horní menu
 • Harvia Fuga - vyřazeno 2016

  Volejte zdarma 800 500 600

  Harvia Fuga - vyřazeno 2016

  Saunová kamna Harvia Fuga — v roce 2016 vyřazena ze sortimentu Harvia

  Harvia Fuga Feeling

  Unikátní zážitek ze saunování

   

  Saunová kamna Fuga jsou ojedinělá svým designem a svými odpařovacími vlastnostmi. Patentovaný systém SteamFlow umožňuje, díky speciálně vloženým kamenům, poznání pravé finské lázně – poléváním soustavy těchto broušených kamenů dochází k vytváření jemné dlouhotrvající páry.
  Kamna se dodávají ve výkonech 6 a 9 kW a ve verzích s regulací externí, která je součástí balení a bez regulace, která se musí dokoupit zvlášť. Kamna Fuga obsahují 2 halogenové lampy, které podsvětlují kamna, a tím vytváří zajímavé osvětlení Ovladač na Kamna Fugasauny.

  Harvia Fuga - Steamflow systémSteamflow logo - unikátní saunovací technologieSteamFlow  unikátní patentovaný systém, který směřuje vodu za kameny a zpátky na vnější část, a tím produkuje kvalitní páru. Směrování vody i za kameny, kde jsou nejžhavější a zároveň nemohou tak snadno vychladnout, umožňuje opravdu příjemné vlhké saunování.
  Saunová kamna Fuga jsou navíc podsvětlena světelnými panely osvětlujícími stoupající páru, a tím vytváří jedinečný relaxační zážitek ze saunování.


  Ukázku principu fungování můžete nalézt na stránkách naší mateřské firmy. 

  Manuál ke kamnům v ČJ zde:


  Příslušenství: